התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

התפקיד של המגנזיום בגופנו

המגנזיום, מינרל חיוני המצוי בשפע בגוף האנושי, חשוב לבריאותנו ולחיוניות שלנו. למרות שנזנח לעומת ויטמינים ומינרלים אחרים שמדברים עליהם יותר, המגנזיום משחק תפקיד מרכזי ביותר מ-300 תגובות אנזימטיות בגוף שלנו. לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד.

התפקידים החיוניים של המגנזיום

חשוב לדעת – הגוף שלנו זקוק למגנזיום לייצור אנרגיה, שכפול דנ”א, סינתזת חלבונים, ואפילו תפקוד עצבי. המגנזיום מהווה מרכיב חשוב במבנה העצמות שלנו ומבטיח שהלב שלנו פועם בתדירות הנכונה. המגנזיום משפיע על הרפיית שרירים, ומונע בעיות כמו כאבי שרירים ועוויתות. לכן זה לא יהיה מוגזם להפריז בחשיבותו.

מה קורה כאשר חסר לנו מגנזיום בגוף?

למרות שהוא מינרל כל כך חיוני, רבים מאיתנו סובלים מחוסר במגנזיום. התוצאות? הן יכולות להסתכם בסימפטומים קלים כמו חולשה, חולשת שרירים, וכאבי ראש, או בבעיות יותר קשות כמו אי-תדירות בפעימות הלב. חוסר ממושך יכול להוביל למצבי בריאות חמורים יותר. מספר מחקרים1 קושרים בין רמות מגנזיום נמוכות לאוסטיאופורוזיס, מחלות לב, ואפילו סוכרת מסוג 2.

אורח חיים מודרני וחוסר מגנזיום

השאלה המתעוררת היא: למה אנחנו סובלים מחוסר במינרל כל כך חיוני? הסיבה העיקרית היא אורח חיים מודרני. התזונה שלנו, רבויה במזון מעובד וחסרה במזון עשיר במגנזיום כמו ירקות, עלים, אגוזים, וזרעים, תורמת לחוסר זה. לחץ כרוני, עוד אספקט נפוץ של חיים מודרניים, מבזבז את מלאי המגנזיום שלנו, כמו גם נטילת תרופות מסוימות, הגורמות למתן שתן מוגבר ובכך גורמות לאיבוד מינרלים. בנוסף, יתכן כי שיטות חקלאות מודרניות מובילות לירידה ברמות המגנזיום בקרקע, ולאחר מכן, במזוננו. במילים אחרות, אפילו אם אתם אוכלים בריא, ייתכן שאתם לא מקבלים מספיק מגנזיום מהתזונה שלכם.

חשיבות תוסף מגנזיום

זהו המקום שבו נכנס תוסף המגנזיום. באמצעותו ניתן לאזן את רמות המגנזיום בגוף שלנו ולמנוע את החוסר. ישנם סוגים רבים של תוספי מגנזיום זמינים, כולל מגנזיום ציטראט, גליצינט, ואוקסיד, כל אחד עם היתרונות שלו. אולם פריצת הדרך של אמורפיקל, מפתחת מגנזיום ph , היא תוסף מגנזיום ייחודי, בעלת תכונות המבדלות אותו מכל תוסף מגנזיום שתמצאו על המדף בבתי המרקחת.

מגנזיום pH, תוסף מגנזיום אמורפי – ננומטרי

מגנזיום ננו אמורפי
חברת אמורפיקל הצליחה לפתח תוסף מגנזיום שצורתו אמורפית וגודלו ננומטרי. המשמעות היא שהוא קטן בנפח שלו פי מיליון מכל תוסף אחר. בזכות תכונות אלו זמינותו הביולוגית גבוהה יותר, המסיסות שלו מהירה יותר והוא נספג הרבה יותר טוב בגוף. בנוסף, מצטרף לרכיבי המוצר מרכיב הקרבונט, בדומה לשאר המוצרים בסדרה, גם כאן מרכיב הקרבונט מעניק מנגנון לאיזון חומציות והפחתת דלקת. הקרבונט נקשר לביקרבונט, ביקרבונט הוא מאזן החומציות הטבעי של הגוף, ובכך מיוצרות בצורה מוגברות עוד מולקולות לאיזון חומציות והפחתת דלקת. מנגנון זה מוגן בכ-180 פטנטים רשומים של החברה. לקוחות רבים שנטלו כבר את תוסף המגנזיום מדווחים על הטבה במצבם, למשל במצב של התכווצויות שרירים רבות, וכן בהתאוששות מואצת מפעילות ספורטיבית.

לסיכום: להיות מאוזנים ובריאים עם pH מגנזיום

צריכה של pH מגנזיום היא חיונית לכל אדם, על מנת לשמור על רמת המינרלים בגוף מאוזנת. בנוסף, המנגנון לאיזון חומציות והפחתת דלקת מהווה גיים צ’יינג’ר משמעותי, כי זהו מרכיב שאינו קיים באף תוסף מגנזיום אחר. חשוב לזכור ששמירה על מינרלים מאוזנים כרוכים בגורמים נוספים כמו תזונה נכונה ובריאה המכילה את כל מרכיבי המזון ההכרחיים, שמירה על אורח חיים פעיל וספורטיבי, הקפדה על שעות שינה, הפחתת לחצים וכדומה.

 


למידע נוסף לחץ כאן

מחקרים

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc
/articles/PMC3775240/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23719551/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27329332/

שתפו:

Facebook
Twitter
LinkedIn

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

מאמרים נוספים

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן