משלוח חינם בקניה מעל 300 ש"ח. זמן אספקה בין 3 ל-5 ימי עסקים.

משלוח חינם בקניה מעל 300 ש"ח. זמן אספקה בין 3 ל-5 ימי עסקים.

שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

סידן קרבונט אמורפי והתיישבות בחלל

התיישבות בחלל הוא נושא שמעסיק מדענים רבים. בניסוי הקרוב והשני בסדרה, של חברת אמורפיקל יחד עם נאס"א, יעלו לחלל תאי שריר ותאי עצם ויבדקו התמיינות וגדילה בנוכחות סידן קרבונט אמורפי.
זהו ניסוי פורץ דרך, שהצלחתו תשפיע רבות על האפשרות להתיישבות בחלל. כבר היום אנו עדים לתרומתו של הסידן הקרבונט האמורפי בעיכוב של איבוד מסת עצם ושריר, אולם ההצלחה של הניסוי בתנאי קיצון כפי שקיימים בחלל היא משמעותית ופורצת דרך.

השלכות שהייה של אסטרונאוטים בחלל

אסטרונאוטים ששוהים בחלל סובלים מתהליכים דלקתיים נרחבים, בייחוד במערכות השלד והשריר. אסטרונאוט ששוהה חצי שנה בחלל, בירידה מהחללית הוא נזקק לכיסא גלגלים. זאת משום שהוא סובל מאיבוד מסת שריר של כ-30% ואיבוד מסת עצם של כ- 9%, כלומר אוסטאופורוזיס מואץ. כל זאת בשל קרינה קוסמית וחוסר כבידה המדמים למעשה תהליך הזדקנות מואץ. כתוצאה מכך, בני אדם לא יכולים לשהות תקופות ארוכות בחלל ואסטרונאוטים נדרשים לתקופת שיקום שיכולה לארוך מספר שנים. השלכות נוספות שעלולות להופיע בקרב אוסטרונאוטים הן פגיעות מערכתיות נוספות, הנפוצה בהן בשריר הלב וכן סיכון גבוה יותר לחלות בסרטן.

pHdircet סידן קרבונט אמורפי (בקרוב מוצר חדש)

pHdirect, בקרוב מוצר חדש, מאזן חומציות בגוף ובכך מעכב איבוד מסת עצם ושריר. בעת ספיגת הסידן הקרבונט האמורפי, משתחרר הקרבונט והופך לבי-קרבונט וסותר את החומציות. יוני הסידן משקמים את תאי העצם והשריר.
חשוב להבין, כי מצב דלקתי בגוף הוא מצב שמפר את החומציות בתאים. וירוסים ונגיפים מתרבים וגדלים בסביבה חומצית. עם העלייה בגיל מתרחשת עלייה בחומציות של הגוף וכן במצבים רפואיים שונים, זוהי תופעה שנקראית אצידוזיס (חמצת). הסידן הקרבונט האמורפי נותן מענה לאיזון החומציות.
הסידן הקרבונט האמורפי כבר הוכח כי נספג עד פי 4.6 יותר מכל סידן אחר, בשל היותו אמורפי (חסר צורה) וננומטרי, קטן פי מיליון בנפח שלו לעומת סידן גבישי. שילוב תכונות אלו מאפשר לסידן האמורפי להיספג טוב יותר בתא, לבצע את תהליך סתירת החומציות ואף לשקם את התא.

מה כולל הניסוי של סידן קרבונט אמורפי בחלל?

שרה נוימן ואורית אקר, המדעניות שהובילו את הניסוי בחברת אמורפיקל יעבירו לנאס"א צ'יפ ובו תאי עצם ושריר הומניים. במחקר יבדקו גדילה של התאים בנוכחות pHdirect, אל מול קבוצת ביקורת ללא נוכחות החומר. בניסוי הראשון לחלל כבר הוכחה יעילותו של הסידן הקרבונט האמורפי ובמקביל לעדויות רבות על השימוש בסידן הקרבונט האמורפי על פני כדור הארץ, אנו תקווה שיהווה פריצת דרך מדעית.

איך הניסוי בחלל משפיע על תושבי כדור הארץ?

הסידן הקרבונט האמורפי כבר הוכיח את יעילותו על צרכנים רבים, אם זה בענפי הספורט, ילדים, ומבוגרים. בענפי הספורט ספורטאים צרכנים מדווחים על התאוששות מהירה מפציעות ומאימונים וכן על שיפור ביצועים. באוכלוסיה הכללית צרכנים מדווחים על שיפור מצבם בהקשר של דלדול מסת העצם.


Notice: Undefined property: stdClass::$user_email in /home/777359.cloudwaysapps.com/kmuaknysxw/public_html/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 48
דילוג לתוכן