סידן קרבונט אמורפי מקצר את זמן איחוי השבר ב 30%-40%

שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

כשהמדע נותן לך חיזוק: דנסיטי TM  קיצר את זמן איחוי העצם ב-30%-40%, ונטילתו סייעה בהפחתת הכאבים במהלך ההחלמה, כך עולה ממחקרים חדשים שנעשו בתחום.

העידן המודרני מאלץ אותנו לחיות בקצב מטורף עד כדי כך, שאיננו שמים לב שגופנו הוא הנפגע העיקרי במירוץ הזה. כתוצאה מאורח חיים זה, אנו "מזניחים" למעשה את בריאותנו, היות ואנו לא מספקים לגופנו את הוויטמינים והמינרלים שאליהם הוא נזקק כדי להתקיים, ואחד החשובים שבהם הוא הסידן. גופנו זקוק לסידן כדי לשמור על עצמות חזקות ובריאות ולצורך תפקוד תקין של מערכות שונות בגוף ברמת התאים.

ממחקר פרה-קליניים של אמורפיקל שנערך לאורך תקופה של ארבעה חודשים הראה שסידן קרבונט אמורפי (ACC) מסייע לטיפול באוסטיאופורוזיס ומגביר את צפיפות וחוזק העצם.
מסתבר כי לACC יש גם אפקט מרפא ולא רק מונע. תוצאות המחקר מצביעות על שיפור בצפיפות העצם ועל עלייה משמעותית בחוזקה המכני של החולייה הנבדקת.

כדאי לזכור!

צריכה קבועה של סידן מגיל צעיר מפחיתה את הסיכוי להתרחשות אוסטאופורוזיס ושברים בגיל מבוגר. הרציונל הוא שצבירת מסת עצם בגיל צעיר תביא את האדם בגיל מבוגר למסת עצם אשר תוכל להפחית את הסיכוי לאוסטאופורוזיס ולשברים.

מחסור בסידן אינו נראה בטווח המיידי היות והגוף מצליח לשמור על רמות נורמליות של סידן בדם באמצעות פירוקו מעצמות השלד, אולם מחסור בסידן גורם לבעיות קשות (חלקן אף מסכנות חיים )בטווח הארוך.

טיפול בשברים של סוסי מרוץ באמצעות דנסיטי הסידן האמורפי

הישג רפואי נוסף ומציל חיים אותו ניתן לזקוף לזכותו של מוצר דנסיטי של אמורפיקל, עולה ממחקר שבוצע בקרב סוסים אשר סבלו משבר ברגל או מציסטות ממאירות וכואבות בתוך עצמות הרגליים, אשר השפיעה על תפקודם ואיכות חייהם. תוצאות המחקר מראות כי לאחר השימוש בטבליות דנסיטי הסידן האמורפי נרשם שיפור דרמטי באיחוי העצמות הפגעות ובריפוי הציסטות הממאירות..

רמת הספיגה הגבוהה וחסרת התקדים של דנסיטי הסידן האמורפי,- פי 2 ויותר מכל סידן אחר, מעצימה משמעותית את פוטנציאל יעילותו במניעת דלדול עצם, שברים ועידוד בניית העצם.

 

 

דילוג לתוכן