אמורפיקל

, , ,

האם פריצת הדרך המדעית בערבה עומדת לשנות את חייהם של חולי קרוהן ומחלות דלקתיות אחרות בכל העולם?

תקציר הפוסט

לפי הדיווחים בשטח, התשובה היא כן! (עדויות של משתמשים בהמשך)

בחברת אמורפיקל חיכו לא מעט עד שיהיו מספיק עדויות של חולים שפריצת הדרך המדעית שלה שינתה את חייהם. אי אפשר שלא להזדהות עם התסכול של חולי קרוהן ומחלות דלקתיות כרוניות אחרות. במשך שנים של פיתוח מה שעמד לנגד עינהם של המדענים זה הסבל של חולים במחלות מעי דלקתיות: ההליכה התכופה לשירותים, השלשולים, חוסר היכולת לנהל חיי שגרה, הרבה בדידות, הימנעות ממאכלים אהובים ועוד. עכשיו זו הזדמנות להעביר מידע רלוונטי עבור אותם חולים שיכול לשנות את חייהם. בהמשך יובאו עדויות של אנשים אשר חייהם השתנו.  בכתבה זו נסביר את התהליכים ובמה שונה הפיתרון שאנחנו מציעים מהמוצרים שהיו עד היום.

בתכל’ס – למה זו פריצת דרך מדעית?

“יש כאן פריצת דרך מדעית כיוון שבכל הקשור לנושא של נוגדי דלקות טרפנו את הקלפים מחדש והכל טמון בטכנולוגיה שפיתחנו. הטכנולוגיה שלנו מייצרת עולם חדש, הצלחנו בניסויים קליניים ופרה קליניים לחקות את הפעולה של הטבע בגוף האדם. לחלק גדול מהאנשים זו היא מהפכה ממשית, בדיוק כמו גילוי הפניצלין או הגילוי שאולקוס נגרם מחיידק. אנחנו תוקפים את הבעיה של הדלקות מכיוון אחר לחלוטין, כיוון שהמדע עד היום לא נגע בו. אסביר, היום בשביל לטפל בדלקות כרוניות, אנשים צורכים תרופות נוגדות דלקת מסוגים שונים: אנטיביוטיקה, מעכבי פעילות מערכת החיסון, נוגדי קטפסינים וסטרואידים, אלו חומרים לא טבעיים שנכנסים לגוף, כמעט תמיד יש להן תופעות לוואי שאינן בריאות, ואת אחוזי ההצלחה שלהן אתם מרגישים על בשרכם. פריצת הדרך שלנו היא היכולת לטפל בדלקת באמצעות פעילות זהה לפעילות הטבעית של הגוף כשהוא מטפל בתהליכים דלקתיים. מאות גופים בעולם מנסים כבר שנים לפצח את טכנולוגיית המזעור שבה אנחנו הצלחנו. טכנולוגיית המזעור מאפשרת לגוף המייצר ביקרבונט בכמות מאד מוגבלת (ביקרבונט, החומר שהגוף מייצר בשביל לטפל בדלקות), לייצר תוספת של ביקרבונט שיגיע למקומות המודלקים בכמות גדולה ומאוזנת בכל תא בגוף. צוות החוקרים והמדענים שלנו הצליחו לייצר במעבדה באמצעות מינרלים טבעיים חומרים נוגדי דלקת. החומר הפעיל שהצלחנו לייצר, קטן פי 10 מגודל של וירוס. הוא יודע להגיע לסביבה החוץ תאית החומצית ולטפל בה. הפעולה של הבססה (איזון רמת ה pH של הדלקת) גורמת לחיסול הדלקת.

טכנולוגיית המזעור יודעת להגיע לכל תא בגוף
טכנולוגיית המזעור יודעת להגיע לסביבה החומצית החוץ תאית. חומר פעיל קטן פי 10 מוירוס.

לרכישה ומידע נוסף על המוצר Ph Gastrilex לחצו כאן

לא רק נאס”א מתעניינת

ממש לא! משקיעים רבים מהארץ ומחו”ל כבר הבינו שמשהו טוב קורה בערבה, והשקיעו את הונם על מנת שנמשיך לחקור ולפתח. יש לנו שיתופי פעולה מדהימים עם אוניברסיטאות וחוקרים בארה”ב ואירופה. עובדי החברה, שהיו ספקנים בימים שאף אחד עוד לא האמין שיש פה פריצת דרך, עובדים איתנו מתוך תחושת שליחות והבטחה לעתיד טוב יותר. יש לנו בידיים גיים צ’יינג’ר אמיתי, כזה שישנה את כל התחום של הטיפול בדלקות. הוא לא יחלוף! הוא משנה את כללי המשחק. השנה הוכחנו במחקר קליני כפול סמיות, שהחומר הפעיל שלנו עובד על חולי קורונה עם 100% הצלחה. בנוסף, העלנו עם נאס”א לחלל, ניסוי פורץ דרך, והצלחנו להוכיח בפעם השנייה שהפטנט פורץ הדרך שלנו מגדל תאי עצם ושריר. אנחנו יודעים שפריצת הדרך שלנו עובדת.
רופאים רבים מתוך הרפואה הקונבנציונלית אימצו את המוצר מתוך ראייה לעתיד ורצון להיות הכי מעודכנים שיש. אנו מקבלים עדויות רבות מחולים במחלות מעי דלקתיות, שהרפואה הקונבנציונלית לא סייעה להם, ובהמלצת הרופא המטפל ניסו את המוצר שלנו, הגסטרילקס, והוא סייע להם.

לרכישה ומידע נוסף על המוצר Ph Gastrilex לחצו כאן

לחבק את תופעות הלוואי

“תופעות הלוואי בנטילה של הגסטרילקס בשלושת השבועות הראשונים, הן תופעות חיוביות המצביעות על כך שהמוצר עובד”, מסבירים לנו באמורפיקל. “אנחנו מודעים לקושי שיש בתקופה הזו, אנחנו ממליצים על נטילת 8 כמוסות ביום, על פי מה שראינו בשטח, חולי קרוהן שעברו את שלושת השבועות האלה, חיים עכשיו חיים אחרים לגמרי. בזמן ייצור מוגבר של הביקרבונט, יש תופעות של ריבוי גזים, ויציאות תכופות. ככל שהדלקת יותר חריפה אצל חולים מסוימים, התופעות האלו יהיו יותר מורגשות, אבל לאחר מכן מגיעה הרגיעה. חשוב לנו לציין שבצד העדויות על תופעות הלוואי, ומכיוון שרמת הדלקת משתנה מאדם לאדם אנחנו מקבלים גם עדויות אחרות המטיבות עם החולים וללא תופעות לוואי”.

“קיבלתי את החיים מתנה”

מעידה רונה שרון, חולת קרוהן מזה 20 שנה. רונה משתפת בפתיחות ובאומץ, שדווקא אצלה לא היו תופעות לוואי קשות וכבר מהיום הראשון היא הרגישה שמשהו השתנה. כמי שמכירה איך זה לחיות עם מחלת מעי, מעידה רונה שחזרה לאכול מזונות שנמנעה מהם הרבה שנים.

ליצירת קשר   קישור לרכישה

שתפו:

Facebook
Twitter
LinkedIn

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

מאמרים נוספים

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן