אמורפיקל

, ,

סידן קרבונט אמורפי מקצר את זמן איחוי השבר ב 30%-40%

רבים מאיתנו מזניחים את בריאותנו כתוצאה מקצב החיים הגבוה. מה ניתן לעשות כדי לשמור על בריאותנו?

כשהמדע נותן לך חיזוק: דנסיטי TM  קיצר את זמן איחוי העצם ב-30%-40%, ונטילתו סייעה בהפחתת הכאבים במהלך ההחלמה, כך עולה ממחקרים חדשים שנעשו בתחום.

העידן המודרני מאלץ אותנו לחיות בקצב מטורף עד כדי כך, שאיננו שמים לב שגופנו הוא הנפגע העיקרי במירוץ הזה. כתוצאה מאורח חיים זה, אנו “מזניחים” למעשה את בריאותנו, היות ואנו לא מספקים לגופנו את הוויטמינים והמינרלים שאליהם הוא נזקק כדי להתקיים, ואחד החשובים שבהם הוא הסידן. גופנו זקוק לסידן כדי לשמור על עצמות חזקות ובריאות ולצורך תפקוד תקין של מערכות שונות בגוף ברמת התאים.

ממחקר פרה-קליניים של אמורפיקל שנערך לאורך תקופה של ארבעה חודשים הראה שסידן קרבונט אמורפי (ACC) מסייע לטיפול באוסטיאופורוזיס ומגביר את צפיפות וחוזק העצם.
מסתבר כי לACC יש גם אפקט מרפא ולא רק מונע. תוצאות המחקר מצביעות על שיפור בצפיפות העצם ועל עלייה משמעותית בחוזקה המכני של החולייה הנבדקת.

כדאי לזכור!

צריכה קבועה של סידן מגיל צעיר מפחיתה את הסיכוי להתרחשות אוסטאופורוזיס ושברים בגיל מבוגר. הרציונל הוא שצבירת מסת עצם בגיל צעיר תביא את האדם בגיל מבוגר למסת עצם אשר תוכל להפחית את הסיכוי לאוסטאופורוזיס ולשברים.

מחסור בסידן אינו נראה בטווח המיידי היות והגוף מצליח לשמור על רמות נורמליות של סידן בדם באמצעות פירוקו מעצמות השלד, אולם מחסור בסידן גורם לבעיות קשות (חלקן אף מסכנות חיים )בטווח הארוך.

טיפול בשברים של סוסי מרוץ באמצעות דנסיטי הסידן האמורפי

הישג רפואי נוסף ומציל חיים אותו ניתן לזקוף לזכותו של מוצר דנסיטי של אמורפיקל, עולה ממחקר שבוצע בקרב סוסים אשר סבלו משבר ברגל או מציסטות ממאירות וכואבות בתוך עצמות הרגליים, אשר השפיעה על תפקודם ואיכות חייהם. תוצאות המחקר מראות כי לאחר השימוש בטבליות דנסיטי הסידן האמורפי נרשם שיפור דרמטי באיחוי העצמות הפגעות ובריפוי הציסטות הממאירות..

רמת הספיגה הגבוהה וחסרת התקדים של דנסיטי הסידן האמורפי,- פי 2 ויותר מכל סידן אחר, מעצימה משמעותית את פוטנציאל יעילותו במניעת דלדול עצם, שברים ועידוד בניית העצם.

 

 

שתפו:

Facebook
Twitter
LinkedIn

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

מאמרים נוספים

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן