אמורפיקל

, ,

ספורטאים ומתאמנים! אחוז הדלקת שיש לכם בגוף מעכב את שיפור ההישגים שלכם

תקציר הפוסט

פריצת הדרך של אמורפיקל זמינה לכל ספורטאי בכל ענפי הספורט

בינואר 2020 פירסמה קבוצה של חוקרים מחקר מרתק אודות השפעות דלקתיות על פעילות גופנית מתונה ואינטנסיבית. החוקרים סקרו עשרות מאמרים שעסקו ביחס שבין התפתחות של דלקות כרוניות לפעילות גופנית, במטרה לבדוק את הקשר בין השניים. המדד למדידת הדלקת בגוף התבסס על הציטוקינים המופרשים על ידי מערכת החיסון, ועל חלבונים כגון CRP שידוע שרמתן עולה לאחר פעילות גופנית. CRP הוא חלבון שמיוצר בכבד, רמת הנוכחות שלו עולה כמה שעות לאחר התחלת תהליך דלקתי בגוף, והיא מגיעה לשיאה כעבור 48 עד 72 שעות.
כך כתבו החוקרים בסיכום המחקר:

“בהתבסס על ממצאי הסקירה הנוכחיים, לפעילות גופנית יש השפעות ניכרות על סימני הדלקת. הציטוקינים הפרו-דלקתיים TNF-α ו-IL-10 האנטי-דלקתיים עולים רק לאחר פעילות גופנית אינטנסיבית, והציטוקינים הפרו-דלקתיים IL-6 ו-IL-1β עולים יותר בפעילות אינטנסיבית מאשר בפעילות מתונה”.

מסקנות המחקר מחזקות את מה שידענו עד כה על פעילות גופנית, מצד אחד פעילות גופנית מעודדת תהליכים חיוביים בגופנו ותורמת לבריאות באופן כללי, אך מצד שני, עיסוק בספורט במינונים אינטנסיביים ללא מנוחה מספקת, עלול לגרום להתפתחות של דלקות כרוניות, כתוצאה מעומס יתר וחוסר מנוחה מספקת. העניין קריטי במיוחד עבור אנשים שעוסקים בספורט בצורה מקצועית או אנשים שעושים ספורט בצורה אינטנסיבית על בסיס יום יומי.
כאשר אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית, מתפתחים בגופכם תהליכים דלקתיים. במידה ולא ניתנת מנוחה מספקת, הגוף לא מצליח להתאושש מהאימונים ולרפא את עצמו וכך מתפתחת למעשה דלקת כרונית. תחושת עייפות, כאבים וירידה בביצועי הספורט הם חלק מהתסמינים לכך.
רמת הדלקת הגבוהה מונעת מכם להיות מוכנים בצורה מלאה לאימונים ולתחרויות הנדרשות.

מצב דלקתי מעכב את ההתאוששות מאימונים

הפתרון שרבים מהספורטאים פונים אליו הוא עזרה של תוספי תזונה, זאת כדי להשלים את החוסר בויטמינים ומינרליים ובמטרה לשפר את הביצועים שלהם. קיימים אלפי תוספי תזונה על המדפים אך, רבים מהספורטאים אינם מודעים כלל לעובדה, שהפתרון שהם מחפשים קשור לדלקות.
לאחר האימון, מופעלת בגוף מערכת החיסון כדי להתמודד עם התהליכים הדלקתיים שהפעילות הגופנית גורמת. במצב דלקתי בגוף, סביבת התא הופכת חומצית יותר ועל מנת לאזן את החומציות, הגוף מייצר מולקולות של ביקרבונט. ביקרבונט הוא מאזן החומציות הטבעי של הגוף. לכן, הפתרון צריך לכלול ייצור מוגבר של ביקרבונט להפחתת דלקת וכן בנייה של תאי שריר, זאת בנוסף לתוספת של הוויטמינים והמינרליים הנדרשים.

חברת אמורפיקל, היא החברה היחידה בעולם שהתייחסה לנושא הדלקות אצל ספורטאים בראייה חדשה פורצת דרך. הפיתוח החדשני של אמורפיקל מתבסס על טכנולוגיה היברידית: מינרלים ננו-אמורפיים היודעים להגיע לאזור הדלקתי תוך חיקוי המנגנון הטבעי של הגוף בהתמודדות מול דלקות. עבור ספורטאים הסובלים מריבוי דלקות באופן תמידי, מהווה הפתרון של אמורפיקל גיים ציינג’ר אמיתי בכל הקשור במיקסום ההתאוששות שלהם.

הטכנולוגיה ההיברידית, מצד אחד מנטרלת את הדלקת ומצד שני בונה את העצם/שריר/גיד ובכך נותנת מענה על הצורך הדחוף ביותר של כל ספורטאי ולא משנה הענף בו הוא עוסק: להגיע רענן לאימון או לתחרות הבאה לאחר שהתאושש בצורה אופטימלית. פריצת הדרך מאפשרת לספורטאים להתאושש במהירות מאימונים, ובמקרה של פציעה אקוטית או דלקת-כרונית, תהליך השיקום מהיר יותר באופן משמעותי.

עדויות של עשרות ספורטאים מענפים שונים שהחלימו מפציעות רבות, שברי טראומה, שברי מאמץ, קרעים בגידים, דלקות בגידים, רצועות, שרירים ופציעות רבות נוספות, מראות כי תוספת של pH ספורט, קיצרה את זמן ההחלמה ואפשרה חזרה מהירה לפעילות גופנית.

מינרלים ננו-אמורפים לספיגה מהירה במחזור הדם

מינרלים ננו-אמורפים לספיגה מהירה במחזור הדם

שתפו:

Facebook
Twitter
LinkedIn

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

מאמרים נוספים

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן