הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

תקציר הפוסט

אחד הטיפולים הנפוצים כיום לבעיות פוריות הינו הפריה חוץ גופית. בשיטה זו מפרים במעבדה ביצית עם זרע, העובר המתקבל גדל מספר ימים במעבדה ואז מוחזר לרחם אישה להשלמת ההתפתחות העוברית עד ללידה. גידול עוברים במעבדה הינו תהליך עדין ומורכב ולא כל העוברים מתפתחים היטב בתנאים אלו. הסיבות לכך שונות ומגוונות אך חלקן נוגעות לתמיסה (מדיום) שבה העוברים גדלים.

אמורפיקל ביצעה ניסויים רבים במשך שבע שנים האחרונות בתחום ההפריות עם מדענים מהשורה הראשונה בעולם מהתחום, ולאחרונה פורסמו תוצאות הניסויים בכתב העת המדעי היוקרתי JARG האמריקאי. עורך העיתון כתב לפרופסור אמיר ערב אשר הוביל את המחקר- “התוצאות הן מרגשות!”

המאמר מתאר סדרה של ניסויים על מעל ל- 2,200 עוברים בהם העוברים גודלו במספר רב של מדיות גידול של החברות המובילות בעולם. המדענים הוסיפו למדיות המסחריות סידן קרבונט אמורפי (ACC) כנגד אותן מדיות גידול המשמשות היום.

תוצאות הניסויים הראו כי הוספת ACC שיפרה את קצב גדילת העוברים, את איכותם ואת כמות העוברים שהגיעו לשלב הסופי אותם ניתן להחזיר לרחם (hatched blastocysts).
המשמעות היא שאחוז ההצלחה בהפריות חוץ גופיות יעלה בצורה משמעותית, מספר הלידות המוצלחות יעלה, יימנע סבל רב מהנשים ויחסוך עלויות טיפול ואשפוז רבות. התוצאות הללו מיוחסות ליכולת של ACC לווסת את חומציות המדיה ולהעלות את הזמינות הביולוגית של המינראליים בזמן הגידול באופן יעיל יותר לעומת האפשרויות שנבדקו.
ההבנה של שלבי ההתפתחות הראשונים ופיתוח של סביבת גידול אופטימאלית הם בעלי חשיבות עצומה לייעול תוצאות הפריה חוץ גופית.

קישור למאמר המלא

שתפו:

Facebook
Twitter
LinkedIn

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

מאמרים נוספים

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן