אמורפיקל

אודות החברה

מי אנחנו? אמורפיקל, נעים מאוד.

אמורפיקיור היא סדרת תוספי תזונה מבית אמורפיקל- חברת ביו טכנולוגיה חלוצית כחול לבן!

אמורפיקל נוסדה בשנת 2004 בישראל  ומאז עוסקת בפיתוח תרופות ותוספי תזונה מהפכניים לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות ותהליכים דלקתיים בבני אדם.
בעזרת פיתוח טכנולוגי פורץ דרך, הצליחה החברה לפתח את סדרת מוצרי אמורפיקיור, תוספי התזונה שלנו מאפשרים הגעה מהירה וספיגה מוגברת לגוף של מינרלים ננו-מטרים משולבים בקרבונט.
מתוך כ – 400 חברות ברחבי העולם אשר ניסו לפתח טכנולוגיה זו, אמורפיקל היא היחידה אשר הצליחה. בעבר הגעה של מינרלים אמורפיים משולבי קרבונט לסביבה התאית בגוף האדם הייתה מוגבלת, אך פריצת הדרך המדעית שלנו מאפשרת הגעה של חומרים פעילים החיוניים לגוף.
סדרת מוצרי אמורפיקיור שפותחו תודות לטכנולוגיה חדשנית, מאפשרים זמינות ביולוגית גבוהה של מינרלים. ייצור מוגבר של ביקרבונט, מסייע לטפל בתהליכים דלקתיים כרוניים. חשוב לדעת שהגוף מייצר ביקרבונט ברמות מוגבלות אשר לא מאפשרות התמודדות מוצלחת עם דלקות. השימוש במוצרים רלוונטי לטיפול בדלקות כרוניות, איחוי שברים וסיוע להחלמה מחבלות.
הפיתוח פורץ הדרך, מאפשר אספקה נוספת של ביקרבונט, לטיפול ישירות בדלקת הכרונית.
אמורפיקל השלימה סדרה של ניסויים קליניים ופרה-קליניים אשר הוכיחו הצלחה בטיפול בדלקות כרוניות, כאב ומטבוליזם של עצם.

השראה מהטבע - הסרטן הכחול

מאז ומתמיד ממציאים שאבו השראה מעולם הטבע. וכך גם אנחנו באמורפיקל.

הידעתם? לסרטן הכחול, עליו מבוססת הטכנולוגיה שלנו, לוקח כשלושה עד ארבעה ימים לייצר שריון חדש מרגע שהוא משיל את הישן! הוא צורך הרבה סידן, במיוחד אם לוקחים בחשבון שהוא חי בסביבה דלת סידן. לשם השוואה, לסרטן רגיל החי במים עשירים בסידן לוקח כשלושה עד ארבעה שבועות לעשות זאת. לסרטן הכחול יכולת ייצור עצמית של סידן במבנה שונה מזה של המבנה הגבישי הרגיל. מדובר בסידן שהקשרים בין חלקיקיו רופפים יותר ולכן הוא מכונה “סידן אמורפי” (חסר תצורה). ונוסף על תכונתו האמורפית, הוא מורכב מחלקיקים ננומטריים (הקטנים פי 1,000 מחלקיקים מיקרוניים). התחום המדעי של חיקוי הטבע נקרא “ביומימטיקה” (ביו – חיים, מימטיקה – חיקוי). ואנחנו באמורפיקל הצלחנו לחקות את מנגנון ייצור הסידן של הסרטן הכחול ויודעים לייצר אותו בתנאי מעבדה.

יתרה מכך, גילינו שהמנגנון שעובד מצוין בטבע, עובד גם על בני אדם.

חזון וערכים

אמורפיקל שואפת להיות חברה התרופות המובילה בעולם במתן פתרונות בטוחים ויעילים לטיפול בדלקות כרונויות: מעי, ריאה, מפרקים, מחלות אוטו-אמוניות כרוניות מניעה וטיפול במחלות עצם מטבוליות ולתהליכים מעכבי זיקנה ובכך לתרום לשיפור איכות חייהם ובריאותם של בני האדם בעולם.
חמישה ערכי יסוד מנחים אותנו ומהווים בסיס לפעילותנו העסקית:

יושרה

איכות ויעילות

שקיפות

בטיחות

הצלחה בניסויים קליניים

בניסויים קליניים בבתי החולים איכילוב, שמיר, זיו, וקפלן בפיתוח תרופה לקורונה (מחלת המייצרת דלקת בריאות) הוכחה 100% הצלחה. בנוסף, אמורפיקל נמצאת בעיצומם של ניסויים קליניים נוספים על מנת להוכיח את פריצת הדרך המדעית לשימושים מתקדמים נוספים. לאור הצלחותיה, נקראה אמורפיקל לבצע ניסויים ברחבי אסיה, אירופה וארה”ב, ביניהם אוניברסיטת רוצ’סטר בניו-יורק ומכון מחקר Fraunhofer בגרמניה.

החברה מאמינה שחוסר זמינות ביולוגית של מינרלים, דלקות כרוניות ואוסטאופורוזיס הם תהליכים מאיצי הזדקנות, בעזרת הטכנולוגיה אנו בטוחים שאפשר לעכב תהליכי הזדקנות אלו.

הטכנולוגיה שלנו

פריצת הדרך הטכנולוגית שלנו אמורפיקל, היא היכולת להפיק ממינרל טבעי סגולות חדשות. תכונותיו של הסידן קרבונט אמורפי היו ידועות במשך שנים רבות, אולם רק אמורפיקל הצליחה לייצב את החומר הפעיל לנטילה של בני אדם. פיתוח נוסף, הוא היכולת להפיכתו של החומר לננומטרי, כלומר קטן פי מיליון בנפח מכל תוסף אחר. הטכנולוגיה של אמורפיקל מוגנת במעל 130 פטנטים רשומים ועוד עשרות פטנטים בתהליך אישור, כשעיקרם עוסקים במנגנון הדלקות. השילוב של החומר האמורפי והננומטרי יחד עם המנגנון לטיפול בדלקות מהווה שילוב פורץ דרך, ולא קיים עוד פיתרון דומה בעולם הדלקות. במפעל הממוקם בערבה מייצרת אמורפיקל פיתרון לבעיות עצם ואוסטאופורוזיס, שברים, מחלות מעי דלקתיות, דלקות מפרקים, פציעות ספורט, וסרטן.

יתרונות מוצרי אמורפיקל

בדיוק כמו הטבע

מינרלים המחקים את הפעולה הטבעית של הגוף בתהליכי בניה ושיקום תאים.

ספיגה מוגברת

ספיגה מוגברת עד פי 4.6 -מינרלים ננו-אמורפיים: חסרי צורה, ווקטנים פי מאה מנפח של מינרלים אחרים. בזכות גודלם המזערי וצורתם האמורפית הם נספגים בגוף יותר מכל תוסף אחר. מוכח מחקרית!

הרבה ביקרבונט

מרכיב הקרבונט - שהוא בעצם מינרל אשר נקשר ליוני מימן והופך לביקרבונט - שהוא מאזן החומציות הטבעי של הגוף ובכך עוזר להפחית דלקות.

התאמה אישית

התאמה אישית - המוצרים שלנו מגיעים בצורות נטילה שונות ומינונים שונים ובזכות כך אנו יכולים להתאים את המוצר הנכון עבורך.

הצוות שלנו

דיתי נתן

סמנכ"ל מחקר ופיתוח

ד"ר יגאל בלום

מדען ראשי

יוסי בן

מנכ"ל ויו"ר

ד"ר יפית סטרק

קליניקה ורגולציה

ד"ר ישי אוסטפלד

מנהל רפואי

ניר נובל

סמנכ"ל תפעול

אייל חכים

סמנכ"ל כספים

נירה רוטשילד

סמנכ"ל שיווק מכירות וסחר

עדן בן

סמנכ"ל וטרינריה ופיתוח עסקי

ד"ר הדס רפפורט

סמנכ"ל וטרינריה

שמעון היקרי

נטורופת והרבליסט קליני

ד"ר ילנה פוליאנסקי

רופאה וטרינרית

ד"ר גיא סלוצקי

מנהל ניסויים קליניים

ד"ר רוני אנטואן אילוז

מדען פורמולציה וכימאי

שרה נוימן

עוזרת מחקר

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

אולי יעניין אותך גם...

מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
מחקרים קליניים של אמורפיקל סידן קרבונט אמורפי

רשימת המחקרים המלאה של אמורפיקל

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתאים סרטניים, בחלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
אוסטאופורוזיס בהריון

כל מה שצריך לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון

הסיבות להתרחשות אוסטאופורוזיס בהריון אינן ידועות במלואן,אולם אוסטאופורוזיס בהריון הוא מצב נדיר ביותר. בכתבה הבאה כל מה שרציתם לדעת על אוסטאופורוזיס בהריון, אבחון, טיפול מניעה ועצות שימושיות להתנהלות כללית לבריאות העצם בהריון
איך להפחית לחץ וחרדה

המומחים של אמורפיקיור: מדריך כיצד להתגבר על מתח וחרדה בימי המלחמה

האירועים המחרידים בחדשות גרמו להרבה אנשים תופעות של לחץ וחרדה. בכתבה הבאה המומחים של אמורפיקיור כאן לסייע ולהסביר כיצד אפשר להתגבר על כך ואילו תוספי תזונה טבעיים יכולים לסייע
טיפול בקורונה

אפשר להיות רגועים: הקורונה אולי חוזרת, זה הזמן להכיר טיפול ישראלי פורץ דרך בחולי קורונה במצב בינוני וקשה

מבחינת חברת אמורפיקל אפשר להיות רגועים: תוצאות מדהימות שהתפרסמו בכתב עת יוקרתי (ClinicalTrial) מסכמות מחקר קליני שערכה החברה בקרב חולי קורונה, והתוצאות חד משמעיות: ריפוי מהיר של החולים ומניעת התדרדרות מצבם הרפואי והגעתם לטיפול נמרץ או מוות.
IVF

הצלחה חסרת תקדים בתחום ההפרייה החוץ גופית (IVF): סידן קרבונט אמורפי (ACC) שיפר את קצב הגדילה, כמות ואיכות עוברים

טיפול בתאים סרטניים

פריצת דרך מדעית: אמורפיקל הצליחה להפוך תאים סרטניים לתאים נורמליים

הצלחה לאמורפיקל: לאחר סיום הניסויים התקבל מאמר בעיתון מדעי שייווצרי בשם “Cancers” מבית MDPI שהתרכז בפעילות על סרטן ריאות והוכיח שהמינרלים הננו אמורפיים יעילים בטיפול בסרטן ריאות. כמו כן נראתה פעילות אנטי סרטנית בכ-90% מסוגי הסרטן.

התוסף הכי חיוני: כל הסיבות למה כל אחד צריך מגנזיום

לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, נשים או גברים, אנשים פעילים מאד או פחות פעילים, המגנזיום חיוני לכל אחד. בכתבה הבאה תגלו את כל הסיבות למה כדאי לצרוך מגנזיום

מה היא התזונה המומלצת להתמודדות עם אוסטאופורוזיס?

אוסטאופורוזיס היא מחלה מסכנת חיים ועלולה לגרום להרבה שברים. מניעת אוסטאופורוזיס מתחילה לפני הכל בתזונה שלנו, על כל המלצות התזונה המומלצת לאוסטאופורוזיס במאמר הבא
מגנזיום לספורטאים

עוסקים בספורט ? התוסף העוצמתי שיגרום לכם להיות יותר טובים!

ספורטאים חובבים ומקצועיים, תמיד מחפשים דרכים לשפר את הביצועים ואת ההתאוששות שלהם. אחד המינרלים שמשחק תפקיד חשוב בתמיכה בפעילות גופנית הוא המגנזיום. אבל איך תדעו באיזה תוסף מגנזיום לבחור?
דילוג לתוכן