חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
✦ בשל עומס ייתכן וזמני המשלוחים יתארכו עד 7 ימי עסקים ✦
✦ בשל עומס ייתכן וזמני המשלוחים יתארכו עד 7 ימי עסקים ✦

אודות החברה

מי אנחנו? אמורפיקל, נעים מאוד.

אמורפיקיור היא סדרת תוספי תזונה מבית אמורפיקל- חברת ביו טכנולוגיה חלוצית כחול לבן!

אמורפיקל נוסדה בשנת 2004 בישראל  ומאז עוסקת בפיתוח תרופות ותוספי תזונה מהפכניים לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות ותהליכים דלקתיים בבני אדם.
בעזרת פיתוח טכנולוגי פורץ דרך, הצליחה החברה לפתח את סדרת מוצרי אמורפיקיור, תוספי התזונה שלנו מאפשרים הגעה מהירה וספיגה מוגברת לגוף של מינרלים ננו-מטרים משולבים בקרבונט.
מתוך כ – 400 חברות ברחבי העולם אשר ניסו לפתח טכנולוגיה זו, אמורפיקל היא היחידה אשר הצליחה. בעבר הגעה של מינרלים אמורפיים משולבי קרבונט לסביבה התאית בגוף האדם הייתה מוגבלת, אך פריצת הדרך המדעית שלנו מאפשרת הגעה של חומרים פעילים החיוניים לגוף.
סדרת מוצרי אמורפיקיור שפותחו תודות לטכנולוגיה חדשנית, מאפשרים זמינות ביולוגית גבוהה של מינרלים. ייצור מוגבר של ביקרבונט, מסייע לטפל בתהליכים דלקתיים כרוניים. חשוב לדעת שהגוף מייצר ביקרבונט ברמות מוגבלות אשר לא מאפשרות התמודדות מוצלחת עם דלקות. השימוש במוצרים רלוונטי לטיפול בדלקות כרוניות, איחוי שברים וסיוע להחלמה מחבלות.
הפיתוח פורץ הדרך, מאפשר אספקה נוספת של ביקרבונט, לטיפול ישירות בדלקת הכרונית.
אמורפיקל השלימה סדרה של ניסויים קליניים ופרה-קליניים אשר הוכיחו הצלחה בטיפול בדלקות כרוניות, כאב ומטבוליזם של עצם.

השראה מהטבע - הסרטן הכחול

מאז ומתמיד ממציאים שאבו השראה מעולם הטבע. וכך גם אנחנו באמורפיקל.

הידעתם? לסרטן הכחול, עליו מבוססת הטכנולוגיה שלנו, לוקח כשלושה עד ארבעה ימים לייצר שריון חדש מרגע שהוא משיל את הישן! הוא צורך הרבה סידן, במיוחד אם לוקחים בחשבון שהוא חי בסביבה דלת סידן. לשם השוואה, לסרטן רגיל החי במים עשירים בסידן לוקח כשלושה עד ארבעה שבועות לעשות זאת. לסרטן הכחול יכולת ייצור עצמית של סידן במבנה שונה מזה של המבנה הגבישי הרגיל. מדובר בסידן שהקשרים בין חלקיקיו רופפים יותר ולכן הוא מכונה “סידן אמורפי” (חסר תצורה). ונוסף על תכונתו האמורפית, הוא מורכב מחלקיקים ננומטריים (הקטנים פי 1,000 מחלקיקים מיקרוניים). התחום המדעי של חיקוי הטבע נקרא “ביומימטיקה” (ביו – חיים, מימטיקה – חיקוי). ואנחנו באמורפיקל הצלחנו לחקות את מנגנון ייצור הסידן של הסרטן הכחול ויודעים לייצר אותו בתנאי מעבדה.

יתרה מכך, גילינו שהמנגנון שעובד מצוין בטבע, עובד גם על בני אדם.

חזון וערכים

אמורפיקל שואפת להיות חברה התרופות המובילה בעולם במתן פתרונות בטוחים ויעילים לטיפול בדלקות כרונויות: מעי, ריאה, מפרקים, מחלות אוטו-אמוניות כרוניות מניעה וטיפול במחלות עצם מטבוליות ולתהליכים מעכבי זיקנה ובכך לתרום לשיפור איכות חייהם ובריאותם של בני האדם בעולם.
ארבעה ערכי יסוד מנחים אותנו ומהווים בסיס לפעילותנו העסקית:

יושרה

איכות ויעילות

שקיפות

בטיחות

הצלחה בניסויים קליניים

בניסויים קליניים בבתי החולים איכילוב, שמיר, זיו, וקפלן בפיתוח תרופה לקורונה (מחלת המייצרת דלקת בריאות) הוכחה 100% הצלחה. בנוסף, אמורפיקל נמצאת בעיצומם של ניסויים קליניים נוספים על מנת להוכיח את פריצת הדרך המדעית לשימושים מתקדמים נוספים. לאור הצלחותיה, נקראה אמורפיקל לבצע ניסויים ברחבי אסיה, אירופה וארה”ב, ביניהם אוניברסיטת רוצ’סטר בניו-יורק ומכון מחקר Fraunhofer בגרמניה.

החברה מאמינה שחוסר זמינות ביולוגית של מינרלים, דלקות כרוניות ואוסטאופורוזיס הם תהליכים מאיצי הזדקנות, בעזרת הטכנולוגיה אנו בטוחים שאפשר לעכב תהליכי הזדקנות אלו.

הטכנולוגיה שלנו

פריצת הדרך הטכנולוגית שלנו אמורפיקל, היא היכולת להפיק ממינרל טבעי סגולות חדשות. תכונותיו של הסידן קרבונט אמורפי היו ידועות במשך שנים רבות, אולם רק אמורפיקל הצליחה לייצב את החומר הפעיל לנטילה של בני אדם. פיתוח נוסף, הוא היכולת להפיכתו של החומר לננומטרי, כלומר קטן פי מיליון בנפח מכל תוסף אחר. הטכנולוגיה של אמורפיקל מוגנת במעל 130 פטנטים רשומים ועוד עשרות פטנטים בתהליך אישור, כשעיקרם עוסקים במנגנון הדלקות. השילוב של החומר האמורפי והננומטרי יחד עם המנגנון לטיפול בדלקות מהווה שילוב פורץ דרך, ולא קיים עוד פיתרון דומה בעולם הדלקות. במפעל הממוקם בערבה מייצרת אמורפיקל פיתרון לבעיות עצם ואוסטאופורוזיס, שברים, מחלות מעי דלקתיות, דלקות מפרקים, פציעות ספורט, וסרטן.

יתרונות מוצרי אמורפיקל

בדיוק כמו הטבע

מינרלים המחקים את הפעולה הטבעית של הגוף בתהליכי בניה ושיקום תאים.

ספיגה מוגברת

ספיגה מוגברת עד פי 4.6 -מינרלים ננו-אמורפיים: חסרי צורה, ווקטנים פי מאה מנפח של מינרלים אחרים. בזכות גודלם המזערי וצורתם האמורפית הם נספגים בגוף יותר מכל תוסף אחר. מוכח מחקרית!

הרבה ביקרבונט

מרכיב הקרבונט - שהוא בעצם מינרל אשר נקשר ליוני מימן והופך לביקרבונט - שהוא מאזן החומציות הטבעי של הגוף ובכך עוזר להפחית דלקות.

התאמה אישית

התאמה אישית - המוצרים שלנו מגיעים בצורות נטילה שונות ומינונים שונים ובזכות כך אנו יכולים להתאים את המוצר הנכון עבורך.

הצוות שלנו

דיתי נתן

סמנכ"ל מחקר ופיתוח

ד"ר יגאל בלום

מדען ראשי

יוסי בן

מנכ"ל ויו"ר

ד"ר יפית סטרק

קליניקה ורגולציה

ד"ר ישי אוסטפלד

מנהל רפואי

ניר נובל

סמנכ"ל תפעול

אייל חכים

סמנכ"ל כספים

נירה רוטשילד

סמנכ"ל שיווק מכירות וסחר

עדן בן

סמנכ"ל וטרינריה ופיתוח עסקי

ד"ר הדס רפפורט

סמנכ"ל וטרינריה

שרה נוימן

עוזרת מחקר

ניר נובל

סמנכ"ל תפעול

אייל חכים

סמנכ"ל כספים

נירה רוטשילד

סמנכ"ל שיווק מכירות וסחר

עדן בן

סמנכ"ל וטרינריה ופיתוח עסקי

ד"ר הדס רפפורט

סמנכ"ל וטרינריה

שמעון היקרי

נטורופת והרבליסט קליני

ד"ר ילנה פוליאנסקי

רופאה וטרינרית

ד"ר גיא סלוצקי

מנהל ניסויים קליניים

ד"ר רוני אנטואן אילוז

מדען פורמולציה וכימאי

שרה נוימן

עוזרת מחקר

למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר:

אולי יעניין אותך גם...

אוסטאופורוזיס תזונה

אוסטאופורוזיס תזונה – המלצות תזונתיות להתמודדות עם המחלה

אוסטאוארטריטיס

אוסטאוארטריטיס – כל מה שכדאי לדעת

אוסטאוארטריטיס היא דלקת מפרקים ניוונית הנפוצה והאגרסיבית ביותר. בכתבה הבא נסקור תסמינים ודרכי טיפול אשר יסייעו לכם במידה ואתם סובלים מהמחלה.
שיפור בצפיפות העצם

האם אפשר לשפר צפיפות עצם? הוכחה מחקרית

במחקר כפול סמיות ייחודי שכלל 35 נשים הסובלות מאוסטאופניה, נצפו תוצאות מובהקות שהראו שיפור בצפיפות העצם וכן עדויות ביולוגיות למניעת דלדול עצם אצל נשים שצרכו 400 מ”ג סידן ננו אמורפי ביום (שתי קפליות דנסיטי של 200 מ”ג).
מזונות עשירים בסידן

39 מזונות עשירים בסידן שכדאי להכיר (וגם לצרוך)

מהם המזונות העשירים בסידן מקבוצות מוצרי החלב והירקות? מהן “פצצות הסידן”? וגם: טיפים להורים שביניכם.
קרבונט

כל מה שרציתם לדעת על קרבונט: מדריך פשוט

האם אי פעם תהיתם מניין נוצרים הגזים במשקאות המוגזים שלכם או על איך אבקת האפייה עובדת? זה קרבונט! במאמר זה, נסביר על הקרבונט בצורה קלה ומהנה ויש גם הפתעה: איך קרבונט קשור למנגנון האנטי דלקתי של הגוף שלנו. 
קרוהן ותזונה

קרוהן ותזונה – כיצד תזונה מותאמת מסייעת לחולי קרוהן

במאמר הבא נסקור מהם המזונות המומלצים לחולים במחלת הקרוהן והאם שינוי תזונתי יכול לסייע בהפחתת תסמיני הדלקת. בנוסף – גישות תזונה שונות ופיתוח מדעי פורץ דרך. כנסו לקרוא.
מחקר חולי קרוהן סורוקה

גיוס חולי קרוהן למחקר קליני בבית החולים סורוקה

חולי קרוהן? המכון לגסטרואונקולוגיה, בית החולים סורוקה מגייס מתנדבים חולי קרוהן בינוניים וקשים לניסוי רפואי. טיפול בסידן קרבונט אמורפי לשיפור במצבם של חולי קרוהן בינוניים וקשים.
קרוהן והריון

מחלת קרוהן והריון – כל מה שחשוב לדעת

במאמר זה נתעמק בקשר המורכב בין מחלת קרוהן והריון. נדבר על ההשלכות העמוקות שעלולות להיות למחלה על פוריות האישה. מאמר זה נועד לסייע לנשים חולות קרוהן עם האתגרים והשיקולים העומדים בפניהן לקראת ההריון, וכיצד להיערך לקראתו בעקבות המחלה. 
מנופאוזה

מנופאוזה – תופעות גיל המעבר ודרכי טיפול

תופעות גיל המעבר יכולות להיות מטרידות ולהפריע לשגרת החיים. רוב הנשים יסבלו בעיקר מגלי חום ומאי סדירות במחזור. במאמר זה מידע חשוב על גיל המעבר שבאמצעותו תוכלי ללמוד כיצד להיערך אליו נכון. דרכי טיפול מומלצות, ומה הסכנה הכי גדולה שגיל המעבר מביא עימו. 
סידן אמורפי מחקר

אמורפיקל – רשימת המחקרים המלאה בהשתתפות החברה

במאמר זה תוכלו למצוא קישורים לכל המחקרים של אמורפיקל שפורסמו בשנים האחרונות החל מהוכחת הספיגה המוגברת של סידן קרבונט אמורפי וכן מחקרים שבוצעו בתחום העצם, אוסטאופורוזיס, הסרטן, החלל, קורונה, הפריה חוץ גופית ועוד
דילוג לתוכן