אודות אמורפיקל

חברת אמורפיקל נוסדה בשנת 2004.

אמורפיקל היא חברת ביוטכנולוגיה חלוצית כחול-לבן, העוסקת בפיתוח תרופות ותוספי תזונה מהפכניים לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות ותהליכים דלקתיים בבני אדם.
בעזרת פיתוח טכנולוגי פורץ דרך, הצליחה החברה לפתח מוצרים חדשניים, המאפשרים הגעה וחדירה לגוף של מינרלים ננו-מטרים משולבים בקרבונט.
כ-400 חברות ברחבי העולם, ניסו לפתח טכנולוגיה זו, אך לא הצליחו. הגעה של מינרלים אמורפיים משולבי קרבונט לסביבה התאית בגוף האדם, הייתה מוגבלת, אולם פריצת הדרך המדעית של אמורפיקל, מאפשרת הגעה של חומרים פעילים החיוניים לגוף.
המוצרים שפותחו תודות לטכנולוגיה החדשנית, מאפשרים זמינות ביולוגית גבוהה של מינרלים. ייצור מוגבר של ביקרבונט, מסייע לטפל בתהליכים דלקתיים כרוניים. חשוב לדעת שהגוף מייצר ביקרבונט ברמות מוגבלות אשר לא מאפשרות התמודדות מוצלחת עם דלקות. השימוש במוצרים רלוונטי לטיפול בדלקות כרוניות, איחוי שברים וסיוע להחלמה מחבלות.
הפיתוח פורץ הדרך, מאפשר אספקה נוספת של ביקרבונט, לטיפול ישירות בדלקת הכרונית.
אמורפיקל השלימה סדרה של ניסויים קליניים ופרה-קליניים אשר הוכיחו הצלחה בטיפול בדלקות כרוניות, כאב ומטבוליזם של עצם.

 

חזון וערכים

אמורפיקל שואפת להיות חברה התרופות המובילה בעולם במתן פתרונות בטוחים ויעילים לטיפול בדלקות כרונויות: מעי, ריאה, מפרקים, מחלות אוטו-אמוניות כרוניות מניעה וטיפול במחלות עצם מטבוליות ולתהליכים מעכבי זיקנה ובכך לתרום לשיפור איכות חייהם ובריאותם של בני האדם בעולם.
שלושה ערכי יסוד מנחים אותנו ומהווים בסיס לפעילותנו העסקית:
• חדשנות פורצת דרך
• יושרה
• איכות ויעילות
• שקיפות
• בטיחות

הצלחה בניסויים קליניים

בניסויים קליניים בבתי החולים איכילוב, שמיר, זיו, וקפלן בפיתוח תרופה לקורונה (מחלת המייצרת דלקת בריאות) הוכחה 100%הצלחה. בנוסף, אמורפיקל נמצאת בעיצומם של ניסויים קליניים נוספים על מנת להוכיח את פריצת הדרך המדעית לשימושים מתקדמים נוספים. לאור הצלחותיה, נקראה אמורפיקל לבצע ניסויים ברחבי אסיה, אירופה וארה"ב, ביניהם אוניברסיטת רוצ'סטר בניו-יורק ומכון מחקר Fraunhofer בגרמניה.

גם הכלבים אוהבים אותנו
בניסוי קליני בדלקות מפרקים (וסטאוארטריטיס) בכלבים, אמורפיקל הוכיחה הצלחה ביעילות התרופה בהפחתת הכאב, הדלקות והתפקוד היומיומי של הכלב. כלב בלי דלקת הוא כלב שמח.

החברה מאמינה שחוסר זמינות ביולוגית של מינרלים, דלקות כרוניות ואוסטאופורוזיס הם תהליכים מאיצי הזדקנות, בעזרת הטכנולוגיה אנו בטוחים שאפשר לעכב תהליכי הזדקנות אלו.

 

אוסטאופורוזיס   קרוהן   קוליטיס   דלקות כרוניות   דלקות מפרקים   שברים   שברי מאמץ   ספורטאים   קורונה   פציעות ספורט